Leasing liczony kilometrami

Płać za tyle ile przejdziesz

Leasing na kilometry jest nowoczesnym i unikalnym rozwiązaniem w którym rata leasingu zależy od liczby faktycznie przejechanych kilometrów. Dzięki takiemu rozwiązaniu w okresach przestoju lub kiedy nie korzystasz z leasingowanego pojazdu płacisz mniej. Rata składa się z niskiej części stałej oraz opłaty za każdy przejechany kilometr. Dodatkowo w pakiecie z leasingiem otrzymujesz bogaty zestaw rozwiązań technologicznych, dzięki którym możesz na bieżąco monitorować flotę swoich pojazdów.

Zarządzanie flotą pojazdów

Niezwykle prosta i intuicyjna aplikacja o olbrzymich możliwościach pozwoli Ci w czasie rzeczywistym zarządzać flotą. Kontrola nad zużyciem paliwa, trasami przejazdów, ubezpieczeniami, przeglądami serwisowymi to dopiero początek możliwości jakie niesie za sobą korzystanie z rozwiązania Happy Miles.

Kontrola nad zużyciem paliwa pozwoli na wprowadzenie realnych oszczędności w Twojej firmie. Sposób w jaki Twoi kierowcy korzystają z samochodu, stosują się do przepisów ruchu drogowego oraz zasad jazdy ekologicznej. To wszystko będzie pod Twoją kontrolą. Zmniejszenie dzięki temu kosztów związanych z paliwem, użytkowaniem pojazdów pozwoli na rozwój Twojej firmy.

Przykładowe raty

Samochód osobowy

166 zł/mies. + 26 gr/km